Rowerem do Wodnego Raju


CHOSZCZNO. W dniu 13 marca 2014 R. pracownicy Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Choszcznie sprawili miłą niespodziankę 5-letniej JAGODZIE CICHOWSKIEJ. Za najpiękniej namalowaną kolorowankę promującą CRS otrzymała… rower i bilet wstępu do Wodnego Raju.
 
Na rowerze do Wodnego Raju

– Do tej pory promując nasze turystyczne usługi, czyli możliwości korzystania z plaży miejskiej, basenu czy wypożyczalni sprzętu pływającego, rozdawaliśmy kolorowe ulotki i foldery. Tym razem robimy to poprzez kolorowankę dedykowaną dzieciom – mówi dyrektor Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Choszcznie ZDZISŁAW KLIŃSKI.

Na rowerze do Wodnego Raju

Pokazuje nam czterostronicowy folder, którego wewnętrzną część stanowi historyjka utrzymana w klimacie letniej kanikuły. – Zauważyliśmy, że poprzednie ulotki zbyt często były ignorowane, a w chwili gdy zainteresowaliśmy nimi dzieci, zdecydowanie częściej zabierane są do domów. Nie tylko przez dzieci, ale także przez rodziców – podkreśla dyrektor. Stąd też zrodził się pomysł na to, żeby ogłosić konkurs, na najlepiej namalowaną kolorowankę. I tu powracamy do wspomnianej wyżej JAGODY CICHOWSKIEJ oraz jej grupy z Przedszkola nr 5 w Choszcznie, którzy zrobili to najlepiej.

Wczoraj młodzi artyści nie kryli zaskoczenia gdy zobaczyli, że do ich sali wchodzi Z. Kliński taszczący ze sobą nowiutki rower. Szybko okazało się, że od tej chwili jego właścicielką będzie 5-letnia Jadzia, a cała jej grupa otrzymała też bilety wstępu do Wodnego Raju oraz dmuchane naramienniki służące do nauki pływania. – Te akurat już mi się nie przydadzą, ale rower i bilet sprawiły mi super niespodziankę – powiedziała Jadzia. Pochwaliła się też, że w kolorowaniu kredkami pomagała jej mama. – Ale tylko troszeczkę – zastrzegła.

Tadeusz Krawiec