OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BADMINTONA – MEMORIAŁ WIESŁAW DREWICZA „WIEŚKOWE LOTKI”


wd

TERMIN : 11 LIOSTOPADA 2016r,  CHOSZCZNO

Organizator : Centrum Rekreacyjno – Sportowe w Choszcznie.

Komitet organizacyjny: dyr. turnieju Jerzy Gumuliński( tel 601 931 476), dyr CRS Zdzisław Kliński (tel 691 026 365)

Osoby wspierające: Bartłomiej Drewicz, Iwona Ryśnik, Tomasz Płonka, Maciej Tarnowski, Piotr Lasociński, Tadeusz Krawiec ( Amatorska Grupa Miłośników Badmintona w Choszcznie)

Sędzia główny: Robert Aleksandrowicz (tel 603 567 559, e-mai:   bad4all@wp.pl

Miejsce turnieju: Turniej zostanie rozegrany w Choszcznie, w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2, ul. Polna 2. W przypadku dużej frekwencji , gry eliminacyjne mogą być przeprowadzone w halach sportowych ZS nr 1 lub Publicznego Gimnazjum w Choszcznie ( obydwie przy ul. Bolesława Chrobrego).

Uroczyste otwarcie odbędzie się o 9.00 a po nim rozpoczęcie gier indywidualnych. Gry podwójne zaplanowano od godz.12.00

Prawo gry: Turniej ma charakter otwarty i jest dostępny dla wszystkich chętnych.

Kategorie:

Elita kobiet (open), Elita mężczyzn (open), Kobiety (amatorki open), Mężczyźni (amator do 40 lat, urodzeni w 1977 i młodsi), Mężczyźni (amator powyżej 40 lat, urodzeni w 1976 i starsi), Debel kobiet(open), Debel mężczyzn do 90 lat(amatorzy, suma wieku dwóch zawodników), Debel mężczyzn powyżej 90 lat (amatorzy , suma wieku dwóch zawodników), Mikst amatorów (open), Mikst radosnych amatorów (open), Kategoria dziennikarzy.

Uwagi: Dokładny system rozgrywek zostanie ustalony przez sędziego głównego po zamknięciu listy zgłoszeń i będzie zapewniał zawodnikowi rozegranie minimum dwóch gier w każdej kategorii, do której został zgłoszony. Aby dana kategoria była rozgrywana muszą być zgłoszone do niej minimum 4 zawodników lub 3 pary. Spotkania rozgrywane będą do dwóch wygranych setów, granych do 21 punktów. Lotki syntetyczne zapewnia organizator, jest możliwość grania własnymi lotkami piórowymi, a w przypadku zgłoszenia chęci grania lotką piórową, zawodnik zobowiązany jest do zapewnienia ich odpowiedniej ilości aby rozegrać cały pojedynek. Udział w grze podwójnej należy zgłosić do sędziego głownego w dniu zawodów, do godz  11.45

Zgłoszenia do turnieju: zgłoszenia w grach pojedyńczych muszą dotrzeć do organizatorów turnieju do 8.11 br. Należy je wysłać na adres:  bad4all@wp.pl  lub telefonicznie 603-567-559. W zgłoszeniu należy podać; imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, kategorię wiekową (można zgłaszać się do kategorii młodszej0 miasto – klub. Każdy zawodnik ma prawo wystartować w trzech kategoriach ( indywidualna, debel, mikst).

Wpisowe: 25 zł gra pojedyńcza i 20 zł gra podwójna. ( wpisowe w całości przeznaczone jest na dofinansowanie cateringu, napojów, medali i nagród)

Opieka medyczna: Zawodnicy biorą udział w zawodach na własną odpowiedzialność, potwierdzając iż są zdrowi i zdolni do gry w turnieju. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne kontuzje, urazy oraz uszczerbki na zdrowiu uczestników i uczestniczek biorących udział w turnieju.

Nagrody: Dyplomy,medale i koszulki dla wszystkich, nagrody rzeczowe za miejsca 1-3 i puchar.

W trakcie turnieju rozegrany zostanie indywidualny turniej w grze karcianej „PLANOWANIE” o  „WIEŚKOWE WĄSY”

Zakwaterowanie (Noclegi), we własnym zakresie.( www.osw.choszczno.pl, www.zajazd-jachtclub.pl,www.noclegi-choszczno.pl,  www.karczma-zbojnicka.eu , Willa RAZEM ul. Mickiewicza 1. 73-200 Choszczno, tel. 95 765 78 73.

UWAGA –  w trakcie turnieju organizatorzy planują zaprezentowanie wystawy poświęconej WIESŁAWOWI DREWICZOWI. Jeśli masz w swoim archiwum fotkę związaną z Nim, prosimy o przesłanie jej, z krótkim opisem na adres tkrawiec@choszczno.pl   , tel.781 501 160.

Zapraszamy do Choszczna.

Szanownych sponsorów imprezy,którzy chcieli by finansowo  wesprzeć  ten wspaniały memoriał, prosimy o wpłaty na poniższy rachunek bankowy; ( nie mylić z opłatą startową)

PTT K Odz. Ziemi Choszczeńskiej

GBS w Choszcznie: 14 8359 0005 0039 4037 2004 0001   z dopiskiem „Wieśkowe Lotki”