Otwarte Mistrzostwa Choszczna w Tenisie Stołowym – 2014r.


Centrum Rekreacyjno-Sportowe w Choszcznie organizuje Otwarte Mistrzostwa Choszczna w Tenisie Stołowym. Zawody odbędą się w dniu 12 kwietnia 2014 r. w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Choszcznie przy ul. Chrobrego i przeznaczone są dla dzieci i młodzieży szkolnej (szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne) oraz osób dorosłych.

Celami zawodów są: sprawdzenie umiejętności gry w tenisa stołowego, aktywizacja młodzieży i dorosłych do czynnego uprawiania sportu oraz popularyzacja tenisa stołowego jako taniej i prostej gry sportowej.

 

R E G U L A M I N

1. MIEJSCE ZAWODÓW
– hala sportowa Publicznego Gimnazjum w Choszcznie przy ul. Chrobrego.

2. TERMIN ZAWODÓW
– 12 kwietnia 2014 r. (sobota):
godz. 10.00 – 14.00  –  dzieci i młodzież,
godz. 15.00 – 20.00  –  dorośli.

3. ZGŁOSZENIA ZAWODNIKÓW
– do dnia 11 kwietnia 2013 r. godz. 15.00 przyjmują:
Bogusław Znaczko tel. (95) 765 7711
Jan Szymkiewicz tel. (95) 765 8599
Zdzisław Kliński tel. 691 026 365
e-mail: crs@choszczno.pl
www.crs.choszczno.pl

4. WPISOWE
– dorośli               – 15 zł

5. KATEGORIE WIEKOWE
– szkoły podstawowe:
chł. klas 1 i 2
chł. klas 3 i 4
chł. klas 5 i 6
dz. klas 1 i 2
dz. klas 3 i 4
dz. klas 5 i 6
– gimnazjum:
chł. klas 1 i 2,
dz. klas 1 i 2,
– szkoły ponadgimnazjalne:
chł. klas 3 gimnazjum i 1 klas szkół ponadgimnazjalnych
dz. klas 3 gimnazjum i 1 klas szkół ponadgimnazjalnych
chł. klas 2 i 3 szkół ponadgimnazjalnych
dz. klas 2 i 3 szkół ponadgimnazjalnych

– open do 45 lat
– open + 45 lat
– open kobiety

6. GRY
– zawody rozgrywane będą wyłącznie w klasyfikacji indywidualnej,
– mecze eliminacyjne rozgrywane będą do dwóch wygranych setów,
– finały do trzech wygranych setów.

7. SYSTEM GIER
– układany będzie po zgłoszeniach zawodników w dniu 11.04.2014 r.

8. NAGRODY
– zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych otrzymają puchary i dyplomy.

9. UBEZPIECZENIE
– zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.

10. UWAGI KOŃCOWE
– organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany regulaminu przed rozpoczęciem zawodów.

UWAGA:
W zgłoszeniu należy podać: nazwisko i imię, miejscowość, kategorię wiekową (szkoła, klasa).

 

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA

OTWARTYCH MISTRZOSTW CHOSZCZNA

W TENISIE STOŁOWYM  –  12.04.2014 R.

 

Kategoria 1-2 kl. SP dziewczynki:

1. Zofia Kubiak                  –     Sławęcin

2. Joanna Lasek               –     Choszczno

3. Alicja Tomasiak            –      Sławęcin

 

Kategoria 1-2 kl SP chłopcy:

1. Łukasz Kowalski           –      Choszczno

2. Grzegorz Basisty           –      Choszczno

3. Dawid Prygabo              –     Pełczyce

 

Kategoria 3-4 kl. SP dziewczynki:

1. Zuzanna Glińska            –     Choszczno

2. Anita Szymanowska     –     Korytowo

3. Malwina Bury                 –     Zieleniewo

 

Kategoria 3-4 kl. SP chłopcy:

1. Hubert Wajda                –     Zieleniewo

2. Michał Teodoruk           –     Choszczno

3. Damian Łozowski        –     Sławęcin

 

Kategoria 5-6 kl. SP dziewczynki:

1. Kinga Grzelak               –     Zieleniewo

2. Wiktoria Saje                –     Choszczno

3. Kornelia Kamińska      –     Zieleniewo

 

Kategoria 5-6 kl. SP chłopcy:

1. Hubert Wajda                –     Zieleniewo (klasa 4)

2. Wojciech Kiełbasa       –     Pełczyce

3. Tomasz Czaja               –     Pełczyce

 

Kategoria 1-2 kl. gimnazjum dziewczynki:

1. Aleksandra Zylak          –     Choszczno

 

Kategoria 1-2 kl. gimnazjum chłopcy:

1. Michał Iwanyk                –     Choszczno

2. michał Gliński                –     Choszczno

3. Patryk Kociuba             –     Choszczno

 

Kategoria 3 kl. gimn. i 1 kl. szkoły średnie:

1. Kacper Maciaszek       –     Smolnica

2. Michał Iwanyk                –     Choszczno

3. Michał Gliński                –     Choszczno

 

Kategoria open – kobiety:

1. Natalia Maciaszek        –     Smolnica

2. Jolanta Kwaśnik            –     Recz

3. Alicja Kaniecka             –     Wardyń

 

Kategoria do 45 lat – mężczyźni:

1. Mirosław Dobrzyński     –     Stargard Szczec.

2. Dawid Wajda                  –     Pławno

3. Adam Zarzycki                –     Szczecin

 

Kategoria +45 lat – mężczyźni:

1. Krzysztof Maciaszek       –     Smolnica

2. Marek Kibała                   –     Przelewice

3. Zbigniew Awsiukiewicz   –     Barlinek